Mieszkanie Sieradz

Sieradz, łódzkie

  • 499 360 zł
  • 57,90 m²
  • 8 624,53 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Jezierska

Skontaktuj się

Mieszkanie Sieradz

Sieradz, łódzkie

zaktualizowane:
14 maja 2026

499 360 zł

57,90 m²

8 624,53 zł/m²

Mieszkanie Sieradz

Zaktualizowane: 14 maja 2026

499 360 zł 57,90 m² 8 624,53 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 499 360 zł (8 624,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,90 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Sempre Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 917293

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Łokietka w Sieradzu.

- Piwnica

Mieszkanie urządzone jest w nowoczesnym stylu co nadaje klimatu i podkreśla atuty mieszkania. (...)

Agent

Joanna Jezierska

796 719...

796 719 378

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Jezierska

796 719...

796 719 378

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl